Produkty

Zmiany Zmiany, czyli najlepsze batony w galaktyce!

7 listopada 2016

#whatweganseat? No właśnie! Tym wpisem rozpoczynam cykl o wegańskich (lub prawie wegańskich) produktach, które szczerze polecam.

Dziś mój no. 1 jeśli chodzi o przekąski, czyli batoniki od Zmiany Zmiany. Można napisać o nich wiele, zaczynając od tego, że są ze 100% naturalnych składników totalnie najwyższej jakości, nie zawierają żadnych niezdrowych dodatków (cukrów, słodzików, ulepszaczy), że są wegańskie, bezglutenowe i przy tym (i mimo wszystko) smaczne. Można też powiedzieć to jednym słowem, są najlepsze, albo jeszcze trafniej – niezastąpione.

Sprawdzają się idealnie jako uzupełnienie zrównoważonej diety, będąc przy tym zdrowym, słodkim grzechem, który swobodnie możemy sobie wybaczyć.

Jak je odkryłam? Wybierałam się do Rumunii w góry i szukałam zdrowej przekąski, która byłaby substytutem „ratującego życie Snickersa”. I tak oto stał się Kosmos. Dosłownie, bo to właśnie zapas czekoladowych Kosmosów zapakowałam do plecaka, który towarzyszył mi podczas dwóch tygodni pieszych wędrówek. Momentów słabszych, kiedy dostarczały mi energii i tych wyjątkowych, kiedy celebracja widoku była warta czegoś pysznego.

Batony Zmiany Zmiany są jednak świetnym rozwiązaniem nie tylko w drodze. Nie masz czasu na śniadanie przed pracą? Odpowiedź brzmi Aloha i duuuuuża dawka dodającego energii kokosa.  Jesteś głodny jak wilk po basenie? (ja zawsze jestem) Wrzuć do plecaka Petardę z porządnym spirulinowym kopem. Kryzys w pracy, a nie ma jeszcze nawet 15? Poślij życiu Lewy Sierpowy lub obudź w sobie Urwisa. Niezależnie od Twojego wyboru możesz być pewien, że będzie smacznie i zdrowo. Tu możecie zapoznać się ze składami poszczególnych batonów >> Batony z Energią

Czym Batony z Energią różnią się od innych tego typu? Tym, że na ich pomysł wpadli (nie)zwykli ludzie, dla których istotne jest dobro lokalnych społeczności, ochrona przyrody i skuteczna promocja zmian na lepsze. Ponadto 1% zysku trafia do Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Bez wątpienia są to najlepsze batony w galaktyce!

Tu znajdziecie listę sklepów, gdzie możecie dostać batony od Zmiany Zmiany >> Kup Batony!

 

Brak komentarzy

Odpowiedz